Проспект Космонавтів

13.05.2018 2018-05-13

Вже доволі тривалий час (з 2016-го) у Вінниці киплять роботи на проспекті Космонавтів. Якщо що, то це на Вишенці. Спочатку там зробили першу чергу проспекту, де встановили відреставрований літак Міг-15. А ще там є невеличкий фонтан і ліхтарні стовпи з usb-роз'ємами, від яких безкоштовно можна заряджати свої девайси.

Родзинка другої черги – сухий фонтан (тобто в ньому немає басейну з водою) у вигляді Сонячної системи. Виглядає це таким чином, що на просторі, який символізує нашу галактику, розмістилися вісім планет, а в центрі стоїть величезний Атлант (це такий могутній титан), який тримає Сонце. Ввечері він підсвічується.

Третя черга, яка остаточно відкриється на День Європи, вже приваблює вінничан незвичними формами своїх лавочок, аркою, деревом і стежками, що підсвічуються ілюмінацією.

Проспект Космонавтів вже став місцем скупчення містян і туристів. Особливо ввечері, коли все світиться, а навколо купа затишних місць, куди можна зайти за смачненьким і повернутися до прогулянки проспектом. А ще з обох кінців парки: Дружби народів і Лісопарк. Також на Космонавтів хороша транспортна розв’язка, адже звідти можна поїхати всіма різновидами громадського транспорту, у будь-який кінець міста.

На фото третя черга проспекту Космонавтів

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись