Хедлайнери Дня Європи

05.05.2018 2018-05-05

В одному з блогів, а конкретно тут, я трохи зачіпав тему святкування Дня Європи у Вінниці. Там я канєшна троха пагарячілся і написав, що цьогоріч всьо буде як завжди. Але ж нє. У нас з’явилася прекрасна можливість безкоштовно/на халяву/по блату/задарма/за чужий рахунок посміятися над мощнимі жартами і пріколами «Загорецької Л. С». Ну, напевно ви всі знаєте цих львівських гумористів, які збагатили лексикон молоді виразами, на кшталт «Лупнемо по дьоснах. Придурошний. Горбунович-Горбунов. Впізнали нас? Понялі прікол? Добрий день! Ну шо ви, бродягі? Зара буде рвань» і багато-багато іншого. І тепер ці пріколісти їдуть до нас на День Європи, де стануть одними з хедлайнерів.

Другим хедлайнером, на цей раз музичної сцени, стане прекрасна Христина Соловій. Давненько у нас не звучав її солов’їний голосочок та її ніжні пісні: «Тримай», «Хто, як не ти», «Fortepiano». Свого часу виконавиця заявила, що ніколи не співатиме російську попсу, чим набула неабияку повагу серед української аудиторії. Зокрема, її помітив лідер ОЕ Святослав Вакарчук, з яким вони плідно співпрацюють й до цих пір.  

Ну, і трохи інсайдерської інфи, якої ще немає в ЗМІ: на Дні Європи виступлять й наші, вінницькі, музиканти: свінгкорнени The Hypnotunez, хіппі Богдан Совик та золотий голос нашої області Олександр Онофрійчук. 

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись