5 головних подій травня

01.05.2018 2018-05-01

Цього разу концертів, як таких, по мінімуму. Натомість багато театру і День Європи.

11 травня. Востаннє прекрасним голосом Дани Заюшкіної наше місто наповнювалося два роки тому. Тоді Vivienne Mort, який вона очолює, виступав у театрі ім. Садовського. Солд-аут, безмежна кількість оплесків і сотні задоволених слухачів – так пройшов той концерт. Цього разу гурт приїздить в рамках туру на підтримку своєї нової платівки – «Досвід», у якій увійшов десяток нових пісень. Приємним бонусом для кожного(ї) шанувальника(ці) Vivienne Mort є стовідсоткова можливість отримати автограф та селфі з Даною. Не знаю, що нею рухає, але після кожного концерту вона приділяє чималу увагу своїм слухачам.
Слухаємо альбом і дивимося кліп.

18 травня. У цей день відбудеться закриття чергового фесту ім. П. Чайковського та фон Мекк. І спеціально до цієї події у Вінниці вперше покажуть балет «Дон Кіхот». Це безсмертне творіння Сервантеса, яке протягом багатьох років не перестає захоплювати цивілізований світ. Перш за все своєю мелодійністю, музикою та хореографічною красою.
Знайомимося з сюжетом.

19 травня. Тут все (ну, майже) стандартно – середина травня + перекриття Центральної вулиці + стріт-арт локації на кожному кроці + смачна їжа + безкоштовний проїзд у громадському транспорті + красномовство вершків української політики + вуличні театри та музиканти + десятки тисяч людей + розіграші подарунків = День Європи.
Дивимося, як це було у минулому році.

26 травня. Не знаю, чи варто щось розповідати про фантастичний роман Міші Булгакова – «Майстер і Маргарита» або і так зрозуміло, наскільки це легендарне творіння? Думаю не треба. Натомість варто сказати пару слів про однойменну виставу, що везуть до Вінниці. По-перше, цей спектакль бачили на п’яти континентах у понад сорока країнах. І думаю, що всі залишалися задоволеними. По-друге, у ролі Маргарити неперевершена акторка Ольга Сумська. По-третє – поспішайте, бо квиточків вже майже не лишилося.
Дивимося спектакль.

28 травня. Є такий харківський театр – «Прекрасні квіти». Там грають Сергій та Сніжана Бабкіни. І от поставили там виставу у жанрі трилер – «DRACULA», яку показують зараз по всій країні. Нас, як ви розумієте, не оминули. Тому вже наприкінці цього місяця ми на власні очі побачимо історію про самотність, що іноді підстерігає кожного з нас, щирі почуття, про які ми часом мріємо та відверті експерименти, на які наважуються далеко не кожен актор.
Трохи про це тут.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись