#ВсеЩоТебеНеВбиває Pianoбоя

14.04.2018 2018-04-14

Єслі чесно, то негоже писати цілий блог про один тільки кліп. Але не в цьому випадку точно. Бо і відео, і пісня, і сенс пісні і відео дуже круті.

Отже дєло в чьом: наш вінничанин Діма Шуров, він же лідер гурту Pianoбой, випустив кліп на свіжесеньку #ВсеЩоТебеНеВбиває.

У відео розповідається історія хлопчика, якого постійно цькують (зараз прийнято називати це булінгом). Його не помічають однолітки, викладачка робить вигляд, що нічого не відбувається, а вдома на нього чекають батьки, яким начхати на рідну дитину. Школяру постійно доводиться протистояти «системі», яка напирає все сильніше і якщо своєчасно не знайти підтримки та порозуміння, все може закінчитися дуже погано.

Може ви спитаєте, а що тут такого, це ж всього лише зняте за сценарієм відео? Але не все так просто. За даними, які не так давно були оприлюднені, 67% українських дітей віком 11-17 років стикалися з булінгом. Що важливо, майже 50% з них не розповідали про це дорослим. Тому можна сказати, що музикант дуже вчасно привернув увагу до питання, яке колись могло торкатись нас, а тепер може заважати нормально жити нашим близьким або знайомим.

Ось тут можна подивитися кліп.

Хочу додати, що відео вже викликало бурхливу реакцію в соціальних мережах. Юзери почали викладати власні історії про цюкування, які їм колось довелося пережити.

Знайти пости про пережитий досвід можна за хештегом #ВсеЩоТебеНеВбиває. Якщо ви також були в чиїхось очах «не такими, як усі», можете приєднатися до цього флешмобу розповівши власну історію.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись