Музей машинок

23.02.2018 2018-02-23

Пам'ятаєте (це я до хлопців), коли ми були маленькими, то раділи кожній машинці, яку нам дарували батьки? Вони ще не встигали опинитися у наших руках, а ми вже гасали з ними кімнатами, столами, підлогою. Ще більшою насолодою ставали миті, коли нам дарували спорткари від Hot Wheels: Bugatti, Lamborghini чи тіж Ferrari. Такі машинки не соромно було і на двір винести, щоб інші трохи позаздрили. 

І мені навіть на думку не спадало покласти їх на якусь поличку і просто дивитися, як вони «вкриваються пилом». Я просто хотів ними гратися. Так само і мої друзі. Але виявляється, що є люди, у яких на іграшкових «залізних коней» були інші плани: наприклад, зібрати цілу колекцію, щоб у майбутньому відкрити справжній «Музей колекційних транспортних засобів». 

Одним із таких колекціонерів є вінничанин Олександр Вдовиченко, який відкрив власний музей у 2016 році. З того часу заклад кілька разів змінював свої локації, аж допоки не зупинився на Соборній, 64. 

Що можна побачити у музеї?

Експозиція налічує понад 3500 найрізноманітніші колекційні транспортні засоби. Серед них сотні поліцейських машинок та спорткарів Ferrari, пожежних та карет швидкої, літаків та мотоциклів, ретро автомобілів, тролейбусів, трамваїв, військової техніки тощо. Усі експонати є колекційними і відтворюють точну копію справжніх транспортних засобів, щоправда у масштабі 1:43. 

Родзинкою музею, як на мене, є змога брати до рук будь-який експонат та роздивлятися його більш детально. А якщо вам раптом захочеться послухати про машинки, ви можете попросити самого власника музею про них розказати. Із деяких його інтерв'ю стало відомо, що у кожного експоната є своя уникальна та захоплююча історія. 

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись