Хардкор вечірка

13.05.2018 2018-05-13

Щось давненько нашу Вінницю не трусило від важкої хардкорної музики. Ні, я не жаліюся, адже я не палкий фанат рокєшніка і його хардових відгалужень. Скажу більше, на маю думку, до нашого міста доволі частенько навідуються гідні виконавці української інді-сцени. Тому нам є що слухати. Але…

Але ж хочеться повного відриву. Ну, або як кажуть знавці таких тусовок – повної нірвани. Хочеться поринути в атмосферу, коли десятки незнайомих хлопців і дівчат, наче божевільні, носяться залою, мотають головою (така штука називається хедбенінг) і штовхаються (а ця – слем). У той же час брутальні фронтмени зі сцени вивергають такі жорсткі звуки, що кров йде з вух (гроул і скрім). При цьому між присутніми немає ніяких бійок і конфліктних ситуацій. Хоча, зі сторони такі івенти можуть виглядати дуже агресивними.

Так я до чого все це пишу – у Вінниці все-таки пройде така тусовка :) І відбудеться вона доволі скоро – 22 травня. На хард-вечірці – Hardcore Evening vol.2 – виступлять чотири гурти з трьох країн: польські THE LOWEST, німецькі DELUMINATOR, житомирські SUFFER і вінницькі SICK SOLUTION.

Якщо після перегляду відео у вас з’явилося бажання трохи похардити на дозвіллі, пропоную вам більш детально ознайомитися з цим рідкісним для нашої місцевості івентом.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись