Другий опен-ейр OPERAFEST TULCHYN

06.02.2018 2018-02-06

У минулому році в Україні вперше пройшов оперний опен-ейр – OPERAFEST TULCHYN. Так, він проходив саме у нашій області. І так, він був присвячений опері. І ні, опера – це не тільки, коли горлопанять на все горло. Якщо ви не знаєте, що таке опера, але хотіли б, хоч трохи у ній розбиратися, перейдіть за посиланням.

Локаціями фесту став палац Потоцьких. Це пам’ятка архітектури, з якою, окрім самих Потоцьких, пов’язане ім’я керівника декабристів Павла Пестеля, полководця Олександра Суворова, композитора Фредерика Шопена, Тараса Шевченка, Марка Вовчка та інших видатних постатей свого часу.  

Це однозначно новий подих у сучасну українську культуру. І майже 20 тисяч відвідувачів торішного фесту тому підтвердження.

А як могло бути інакше, якщо у програмі опен-ейру були кращі оперні арії Джузеппе Верді, концертна версія «Танці Вампірів» та ексклюзивна для України прем’єра Ендрю Ллойд-Ввебера «Привид опери». І це далеко не весь перелік оперного лайн-апу, що відбувся у Тульчині.

У минулому році організатори повідомили, що фест стане щорічним. А днями вже оголосили дати OPERAFEST TULCHYN-2018 – 8-10 червня.

Зрозуміло, що час подумати ще є, та і програми з квитками ще немає у продажі. Але ця подія дійсно гідна вашої уваги. Хоча б тому, що такого у нашій країні більше ніде не побачиш і не відчуєш. І щоб трохи наблизити вас до цієї незабутньої мандрівки, я пропоную переглянути, як проходив фестиваль у 2017 році.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись