Вінницька гондола

27.05.2018 2018-05-27

Хто би не хотів відпочити у романтичній Венеції з її гондолами, каналами і мостами. Але, на жаль, не у всіх така змога є. Тому доводиться задовольнятися тим, що є поряд. А поряд все-таки є цікаві речі.  

Буквально днями у Вінниці з’явилася нова туристична родзинка – гондола. Так, прямо така, що плавають в італійській Венеції. Тільки у нас вона курсує просторами Південного Бугу.

На ній з легкістю можуть вміститися шість людей. З собою можна взяти шампанське, фрукти чи будь-яку іншу їжу з напоями. На борту є романтичне підсвічування і можна навіть музику замовити. Разом із вами плаватиме справжній гондольєр, який і керуватиме венеціанським човном.

Маршрутів такої прогулянки на сьогоднішній день існує кілька: «Під трьома вінницькими мостами», «Навколо фонтану Roshen», «Куди вкажете пальцем» – останній, як на мене, найкращий :)

Це дійсно крута штука, а враховуючи, що гондол в Україні всього кілька, то раджу обов’язково спробувати отримати досвід такої прогулянки.

Знайти цей незвичний човен можна на причалі гриль-бару «Вінницька реберня». Вартість подорожі незалежно від кількості людей – 250 грн / півгодини.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись