Вінничанка на Євробаченні

01.02.2018 2018-02-01

Її звати Інгрет Костенко. Колись ви могли бачити, як вона співає у місцевих пабах. Або, якщо поглиблюватися у її минуле, як дівчина-підліток стрибає по дахах гаражів та малює графіті на парканах. Але тепер вона подорослішала. Переїхала в столицю. І стала зіркою.

Популярність прийшла до неї під час минулорічного телешоу «Голос країни», на якому  Інгрет посіла друге місце. Але глядачі її дуже добре запам’ятали. Перш за все через її космічний образ і щиру усмішку, яка змушує усміхатися всіх оточуючих.

У цьому році вона пройшла до півфіналу національного відбору престижного конкурсу  Євробачення. Тож тепер, разом із сімнадцятьма іншими учасниками нацвідбору, вінничанці доведеться боротися за путівку на сам конкурс, який відбудеться у Лісабоні (Португалія).

 

 

 

 

Всього буде два півфінали (10 та 17 лютого). За підсумками жеребкування, Інгрет разом із MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA та DILEMMA виступить у другому.

До речі, Інгрет Костенко стала першою за довгі роки вінничанкою, яка пройшла кастинг і потрапила у перелік учасників національного відбору.

Пісня, яку вона виконуватиме має назву Save my planet (Збережи мою планету).

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись