Дивовижні бігуни

29.04.2018 2018-04-29

Напевно ви знаєте (або не знаєте), що цими вихідними у Вінниці пройшов перший напівмарафон. Організатори скромно охрестили його святом здоров’я та справжнього духу. Може всьо і так, а може і ні. Та у будь-якому разі кілька тисяч людей, які підкорювали кілометражі залишилися задоволеними.

Дистанцій було три – 1,5 км – рівень ізі, для всіх, хто хотів долучитися до свята спорту, зробити кілька фото для своєї інсти та отримати елементарне задоволення. 10 км – більшість людей, які бігли цю дистанцію, заздалегідь підготовані або є профі. 21 км – це і є дистанція напівмарафону – бігли тільки досвідчені спортсмени, серед яких багато українських, європейських та світових чемпіонів. У будь-якому разі для кожного учасника всіх трьох забігів – це цікавий челендж, що запам’ятається, якщо не на все життя, то, принаймні, на довгі роки.

Географія учасників також приємно здивувала. Прописка бігунів виходила далеко за межі Вінниці, і навіть України: Азербайджан, Молдова, Китай, Канада, США.

А ще дуже тішила різноманітність учасників. Наприклад одеситка, яка пробігла напівмарафон з протезом ноги. 69-річна пенсіонерка зі Львова, яка до цих пір бігає на чемпіонатах світу. 82-річний вінничанин, що почав бігати з 60-х років. Американці з Корпусу миру, які живуть у Київській області, а у Вінницю приїхали спеціально заради забігу. Азербайджанець, що живе і працює в Туреччині та подорожує містами світу, у яких неодмінно бере участь у забігах – цього разу таким містом стала Вінниця. Коп з Канади, що інструктує наших полісменів щодо засобів особистої безпеки. Ще собака породи хаскі, якого господар спеціально тренував для цього забігу. І дівчинка, якій не виповнилося і двох років, але її батько вирішив, що настав час бігати. Тому взяв маленьку на руки і побіг.

Фото цих дивовижних людей у галереї  вище :)

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись