Свінгкор та гурт The Hypnotunez

14.02.2018 2018-02-14

Знайомимося із вінницькою музичною тусівкою:

Сьогодні, у принципі, кожен вінницький шанувальник якісної музики знає, хто такі та що таке гурт The Hypnotunez. Але так було не завжди. Бо ще кілька років тому, бенд на чолі із Герою Луїдзе виходив грати просто неба. Їхні гонорари були мізерними, інструменти далеко не найкращими, а про гастролі годі було й мріяти. До того ж концептуально складну музику (ніщо інше, як шаут-свінг та свінгкор), яку вони виконували, розуміли далеко не всі.

Їх і сьогодні не всі розуміють. Проте з гастролями та гонорарами справи йдуть набагато краще. Причин тут криється кілька: хлопці реально багато працювали. Весь свій вільний час присвячували репетиціям та пошукам свого стилю і концепції. Через це кілька музикантів пішло з гурту. Але їхні місця зайняли інші, ті, які змогли стати частиною гіпно-крю.

 

 

 

 

 

 

Друга причина криється у виході першого студіника гурту – Shout. Dark & Mysterious. Саме там тогочасні й майбутні шанувальники вперше почули та відчули на собі весь треш і своєрідність цього колективу. Взяти хоча б місцями демонічні, а місцями лагідні за звучанням Devil's French Kiss, Swing Me Up чи Voodoo Swing тощо. З цим альбомом гурт вирушив у свій перший Всеукраїнський тур, що дозволило їм значно розширити коло шанувальників.

Ще однією подією, після якої в Україні заговорили про The Hypnotunez, була їх участь (як би це попсово не звучало) у Х-Факторі. Потім у своїх інтерв'ю хлопці зізнавалися, що прийшли туди заради приколу і ніяк не очікували, що Юлія Саніна (тренерка проекту, фронтвумен гурту The Hardkiss) натисне «Золоту кнопку» – автоматичний вихід у прямі ефіри. У проекті вони не перемогли, але дійшли до півфіналу і посіли п'яте місце. Як там у нас заведено думати – «показали по тєлєку, значить вже зірка». І частково це правда.

Далі був концерт із солд-аутом у Вінницькій філармонії, вихід міні-альбому «Here Comes The Swingcore»  (раджу до прослуховування треки Sin Sin Sin та Sullen Mood) і ось нарешті, днями хлопці повідомили, що вирушають у довгоочікуваний євротур під назвою – Swingcore Tour 2018. Тож тепер наших хлопців почує Париж, Берлін, Прага та багато інших міст.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись