Літаки, Женя і Катя

06.05.2018 2018-05-06

Вмоститися якнайзручніше перед панорамним відчиненим вікном. Взяти пляшечку прохолодного пива. І увімкнути новий альбом вінницького романтік-гурту «Женя і Катя». – так пройшла частина мого вчорашнього дня. Шкодувати не доводилося, чесно, адже більшість пісень зайшли на ура.

Альбом, у якому десять треків називається «Літаки». Самі ж музиканти пояснюють, що кожна з пісень, то літак, який доставляє своєрідний меседж слухачам. Відзначу, що послання платівки ліричне, місцями танцювальне, але, обов’язково, про сильну та пристрасну любоууу.

Цього релізу ми чекали відтоді, коли півтора роки тому, гурт представив дебютний міні-альбом «Втомлене місто». Тоді це було закохане двійко Женя Мартинюк і Катя Тітченко. Сьогодні ж, це вже подружня Мартинюків, яке продовжує дарувати слухачам натхнення і доводить, що постійне знаходження поруч зі своєю коханою людиною не шкодить робочим стосункам і кар’єрному росту. До того ж, завдяки двом новим учасникам, вони перетворилися на повноцінний лайв-гурт, якому раді на теле- радіоефірах і тотових фестивалях нашої країни.

Послухати альбом безкоштовно можна тут. Підтримати музикантів – тут. А дізнатися подробиці і дату презентації альбому у Вінниці – отут.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись