Рок-гурт «НЕ лізь БО вб’є»

27.02.2018 2018-02-27

Гурт із доволі незвичною назвою – «НЕ лізь БО вб’є» – існує з 2011 року. Тоді ще «зелені» дворові вінницькі пацани зібралися до купи і почали творити. Писали пісні, подавали заявки на всі можливі і неможливі конкурси, пробивалися на форматні і на неформатні тусівки. Але нонеймам завжди складно знайти підтримку слухачів, які про них ніколи і не чули. Особливо напочатку.

Дебют гурту відбувся у тому ж році на всеукраїнській акції «Від серця до серця». Того дня широкий загал вперше почув один із нині найвідоміших треків гурту, «Супермен». Ця пісня залишається на десерт виступів і сьогодні. Як на мене, вона створена саме для того, щоб під неї відриватися. При цьому не обов’язково бути п’яним, як це буває з музикою багатьох інших гуртів.

Окрім цікавої назви, яка каже сама за себе, в пацанів ще й жанр виконання доволі незвичний. Вони скромно охрестили його «адекватним роком». Що це в біса таке означає я не знаю, але можу запевнити вас, що учасники гурту цілком адекватні люди і те, що вони витворяють під час своїх виступів, цілковито і повністю вписується в канони сучасної рок-сцени.

Наразі в доробку гурту один студійник «Кіловати» (зацінити можна тут). І хоча у платівки немає єдиної концепції, її все рівно приємно слухати. Хоча б тому, що в ній невибагливі тексти, проста музика, ніяких перегонів за трендами та душевність, що притаманна тим, хто ще не встиг зловити «звьоздочку». Плюс, пацани вже встигли викласти у мережу кілька синглів з майбутнього альбому, який, маю на то надію, вийде цьогоріч.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись