Додаток «Вільна мапа»

02.06.2018 2018-06-02

У Вінниці дві біди – занадто комфортне життя та відсутність місць, куди можна піти. Та якщо в першому випадку я пожартував, то другий є нагальним питанням багато років поспіль.

Часто буває так, що приїздять друзі і питають, а куди ж нам сходити у цій вашій Вінниці. І ти такий починаєш їм розповідати про Соборну, фонтан і вежу. А коли ці аргументи вичерпуються, ти і сам замислюєшся над тим, а куди з можна сходити у рідному місті?

Іноді виходи знаходяться, як от якийсь цікавий івент або незапланована вилазка на природу. А іноді доводиться проводити вечори в нецікавих пабах за келихом темного. Звичайно що романтики в цьому аж ніякої.

Наші молитви були почуті і спільно з компанією Appgress, «Центр історії Вінниці» створили мобільний додаток «Вільна мапа».

Це додаток на платформі Android (IOS буде згодом), що допоможе туристам (та й нам) знаходити найцікавіші місця Вінниці.

На сьогоднішній день таких закладено вже 130. Це не тільки пам’ятники та красиві історичні споруди, це ще й селфі-зони, мурали та фонтани.

Окрім того, всередині можна знайти три повноцінні екскурсійні маршрути містом і розклад руху громадського транспорту.

Цікавим рішенням було впровадження в додаток функції «Розмови з пам’ятником». Ті, хто вже встановив «Вільну мапу» зможуть підійти до пам’ятника Шевченку, Артинову, Прунмаєр тощо та почути від них відповіді на поширені запитання.

Для цього вам знадобиться підійти до будь-якого, з вказаних у додатку, пам’ятника і просканувати QR-код, який там встановлено. Зробивши це ви побачите перелік питань, на які зможете отримати відповідь в MP3-форматі.

Завантажити та детальніше дізнатися про додаток можна тут.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись