Pianoбой

26.02.2018 2018-02-26

Знайомимося з вінницької музичної тусівкою:

Діма Шуров один з найпопулярніших музикантів-сучасників made in Vinnitsia. За роки своєї ще до «піанобоєвської» компанії, вінничанин встиг пограти з гуртом «Океан Ельзи», погастролювати з «Esthetic Education» та поспівати із Земфірою. У 2009 році він створив та очолив гурт Pianoбой, пісні якого чули, напевно, всі меломани.

Що виконують? Та всяке: мелодійну лірику і відвертий рокєшнік, пісні з нотками джазу і неокласики, репу і попси, швидкі і повільні, українською, англійською і російською, хітові і не дуже, інструменталістику та електороніку... Коротше музика у цього гурту на будь-який смак.

Ще хочу порадити вам кілька його пісень до обов’язкового прослуховування:

 

 

 

 

 

 

«Лучшее, что есть» – дуже красива пісня для закоханих, романтиків та тих, кому необхідний лаунж.

«Горя чуть слышно» – більш ритмічна пісня з прекрасною клавішною партією. Чудовий варіант для прослуховування під час їзди в транспорті.

«Ведьма» – одна з найдрайвовіших його пісень. А ще вона як чоловічий крик душі. Послухайте і все зрозумієте.

«Бандерлоги» – саркастична пісня, у якій обігруються персонажі збірки «Книги джунглів». Та насправді ми всі розуміємо про кого там співається. 

«Для тебя» – спільна з гуртами Бумбокс і ТНМК мелодійна композиція. Пісня варта прослуховування, хоча б через один тільки склад виконавців.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись