Нивинки вінницької музики

11.03.2018 2018-03-11

Іноді перед нами постають питання на кшталт того, а що ж нам послухати? Дехто одразу починає клікати на рекомендації. Хтось прямо так і гуглить – «Нова музика». Деякі звертаються за допомогою до спеціалізованих сайтів, на яких вагонами вигружають новинки світових та вітчизняних виконавців. Але вінницьких імен там, на жаль, одиниці. Та все ж таки вони є. І це тішить.

Якщо покопирсатися в сотнях студійників, EPшек та синглів можна відкопати щось таке, що має безпосереднє відношення до Вінниці. Тому хочу поділитися кількома цікавими на мій погляд роботами, що вийшли протягом останніх місяців.

Співачка Ingret, яка вже певний час мешкає в столиці записала свою дебютну роботу «Save My Planet». Пісня написана до нацвідбору на Євробачення. І хоча дівчині не вдалося стати представницею України на пісенному конкурсі, її робота однозначно варта вашої уваги. Хоча б тому, що окрім важливого для людства меседжу, у ній добре відчувається якість продакшн-студії. 
Послухати можна тут

Якщо ми вже заговорили про Євробачення, то буде несправедливо не відзначити хітову композицію співачки VILNA – Forest song. Це також дебютна пісня, що у ній співається про зв’язок людини та природи. І навіть, якщо ви не палкий шанувальник української етники, цей трек однозначно змусить вас змінити думку. Фронтвумен гурту так інтерпретувала звучання цієї пісні, що складається враження, що український фольклор – найкращий фольклор у світі. Щоправда текст пісні звучить англійською.
Послухати можна тут

Краща метал-банда України п’ятнадцятого року Space Of Variations, нещодавно оприлюднили відео на важку (насправді всі їхні треки важкі) пісню TIBET. У той же час у ній є мелодійність, що притаманна гурту. І хоча ці талановиті хлопці вже давно не давали концертів у рідній Вінниці (останній відбувся восени 2016), вони продовжують радувати своїх шанувальників з берегів Південного Бугу якісним музичним контентом. 
Послухати можна тут

 

Остання гідна новинка, що зроблена вінничанами має назву «Важливі деталі». Її авторами-виконавцями є гурт JAZZFORACAT. У пісні безліч моментів, що їх так і хочеться розібрати на цитатки: Так добре з тобою було... Колись, то найкраще літо тощо. Виконавці сльозно закликають нас цінувати моменти нашого життя, щоб потім не довелося за ними шкодувати. Як і попередні їхні роботи, ця пісня вийшла ніжною, мелодійної та приправленою хрипотою вокаліста.
Послухати можна тут

Ми рекомендуємо

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись