Концерти нашого Локомотива

10.04.2018 2018-04-10

Уявляєте, мені наснилася футбольна команда «Нива-В». Чого це вдруг вищі сили так осінили мою свєтлу голову, нє панімаю, але дещо я все-таки напишу. Конєшно вєщать я збираюсь не про футбол, бо заслугами наших спортсмєнов у другій лізі, как-то не очєнь прєстіжно хвалитися. А от стадіон «Локомотив», то зовсім друге дєло. Вирішив, що розкажу про звьозд, які наповнювали нашу футбольну арену своїми прєданнимі поклоннікамі.

Гуф (2010)

Ще до того, як він почав вмирати у всєвазможних мемосах, він побував у нашому місті. Причому зібрав аж три сєктора вінницьких ценітєтєй руского репа. Виступ тривав півтора часа, впродовж яких москвіч Льоша Долматов роскачівал мєсну публіку. Говорят, шо від пісні Ice beby у всіх прєданних фанов, особєнно женской статі, були нєрвні пріступи. А от тут можна подивитися відео з концерта. Там ісполняєтся пісня, яку свого часу навалювали подросткі у папкіних Жигулях.

Дзідзьо (2015)

Ходять чутки, що той концерт зібрав 10 тисяч вінничан. Уявляєте, шо устроіл цей бородатий дядько і яку шальную підтримку він тоді отримав? Я вопщє не удівілся, коли взнав, що цього літа він хоче повторити своє достіженіє і знову збере Локомотив. На цьому відео він виконує свого славнозвісного «Павука» на нашем стадікє.  

Океан Ельзи (2016)

Отам я був. То конєшно разрив всіх шаблонів і канонів українського саунду. Така крута енергія йшла від того Вакарчука, що всє только і робили, що співали пісні ОЄ. Причому не важно, знаєш ти слова чи не знаєш, ти все рівно шось кричав. По кількості українських прапорів, бісайдів та інтєлєгєнтних слухачів концерт прєвзошел всє культурні події Вінниці, які раніше проходили. Як всьо було, дивіться отут.

Олег Винник (2018)

Заглядаю в майбутнє, а саме на 5 червня і пророкую забитий до країв стадіон. Причому забитий він буде красівимі женщінамі різного возрасту з букетами цвєтов для куміра (а вєдь Господь прєдупрєждал, щоб людішкі не створювали собі кумирів типу Олєга). Білєтов напевно вже немає з першого дня їх продажу, але хочу, щоб ви знали, що біля стадіка є многоетажкі з вікдритими дахами. За символічну плату, а то і бєсплатно, можна буде договоріться з местнимі житєлями і пройті до своєобразної VIP-ложи. Звідти тоже нормально буде видно і чутно, як мільярди развєдьонних женщін волатимуть «Ніно, мнє нє всьо равно, с кєм ти п’йош віно...» Вивчити слова зараніє можна тут.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись