Книга про успіх Вінниці

03.06.2018 2018-06-03

У часи, коли Вікіпедія вселяє більше страху, аніж довіри, хочеться користуватися тільки перевіреними джерелами інформації. Такими можуть бути, наприклад, книжки.

І якщо вам цікава історія шляху Вінниці до власної європейськості, то цей бложик якраз для вас.

Днями в нашому місті презентували книжку дослідниці і докторки історичних наук Тетяни Кароєвої – «Історія має право сподіватися від міста Вінниці блискучого майбуття…». На сторінках видання авторка розповідає про життя Вінниці кінця 19 - початку 20 ст.

У книжці йдеться про те, що колись наше місто нагадувало село. Уявляєте, на центральних вулицях можна було запросто побачити свійську птицю або, скажімо, бабцю, яка веде своїх корів на пасовище. Та з часом все почало стрімко змінюватися.

Сьогодні ми живемо в місті, що чотири рази поспіль визнано найкомфортнішим в Україні. Але смутно розуміємо, який шлях заради цього був подоланий в минулі роки, і навіть століття. А про людей, які вдавалися заради модернізації Вінниці до всіляких хитрощів, історія взагалі замовчує.

Раджу придбати цю книжку тим, хто шукає відповіді, чому наше місто європейське і чим був зумовлений її успіх.

Книжки знаходяться в «Центрі історії Вінниці». Щоб придбати примірник, зверніться до центру через повідомлення на Фейсбуці.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись