Фестивальний Кемпа

26.05.2018 2018-05-26

На пам’яті багатьох з нас острів Кемпа, що знаходиться прямо посеред Південного Бугу (а ще біля фонтану Roshen), стає пустирем і взагалі, окрім як взимку, на нього не потрапити. А колись туди тягнувся міст, по якому щодня на острів ходили натовпи вінничан і гостей міста. І от нещодавно стало відомо, що його знову відкриють, щоправда всього лише на один день. Та думаю, що і такої нагоди марнувати не треба.   

Почну здалеку. У Вінниці проходитиме Міжнародний фестиваль камерної літератури «Острів Європа». Більшість заходів будуть присвячені малим мовам: українській, польській, чеській, молдавській тощо. А от серед учасників будуть не такі вже і нонейми української літератури: Катерина Калитко, Артем Чех, Ірина Цілик, Мар’яна Савка, Андрій Курков, Сергій Жадан... До речі, останній разом із музикантами Олегом Кадановим і Євгеном Турчиновим, представить свою нову музичну програму - “Лінія Маннергейма”. Також очікуються міжнародні гості, зокрема, Альгерд Бахаревіч, Дана Ґріґорчеа, Дора Капралова тощо.

Щодо локацій, то їх буде аж десять: Майдан Незалежності, сходи на Кумбарах, відкритий кінотеатр на площі Гагаріна, сад музею Коцюбинського… На них можна буде пройти квести, а також стати учасником читань, дискусій, кінопоказів, презентацій...

Найочікуванішою локацією, звичайно ж, є острів Кемпа. І хотілося б, щоб там було щось екстраординарне і грандіозне, але, на жаль, зробити це неможливо. Справа в тім, що за часів, коли на острів активно не ступала нога людська, там встигла утворитися унікальна для Вінниці екосистема з рідкісною флорою і фауною. Тому вдалося отримати дозвіл на проведення одного заходу, та й то, у форматі тихих читань. Але організатори обіцяють, що буде цікаво

Щоб потрапити на фестивальний Кемпа, необхідно попередньо зареєструватися на трансфер. До речі, фестиваль проходитиме 15-17 червня і буде цілком безкоштовним. Детально ознайомитися з програмою заходів можна на офіційному сайті «Острова Європа».

 

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись